Юридична фірма B.Glyadyk & Partners | www.glyadyk.com.ua

Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Архів матеріалів
У Минрегіоні повідомляють про скорочення тривалість отримання дозвільної документації скорочена більш ніж у 4 рази, з 416 до 90 днів. Кількість дозвільних процедур у будівництві теж скорочена в чотири рази: з 93 до 23.

Міністр регіонального розвитку Геннадій Темник, доповідаючи про результати роботи будівельного комплексу в 2012 році Віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу, повідомив, що Мінрегіон вживає вичерпних заходів з дерегуляції будівельної галузі.

Як запевняє Міністр, у 2012 році практично завершена реформа дозвільної системи в будівництві: «Реформа дозвільної системи у будівництві на рівні законодавства та актів уряду завершена. Справа за впровадженням її результатів на місцях. ... Читати далі »
Переглядів: 319 | Додав: pierre_cardin | Дата: 13.02.2013

Вчора Кабінетом міністрів України внесено зміни до правил дорожнього руху. Зміни вступлять в дію з 15 квітня 2013 року.

Тепер з 1 жовтня по 1 травня водіям у світлу пору доби потрібно також їздити за межами населених пунктів із увімкненим ближнім світлом фар.

Змінами встановлено пріоритет дорожніх знаків над дорожньою розміткою. Досить часто дорожня розмітка не відповідає встановленим дорожнім знакам. ТАкож водіїв притягали до адміністративної відповідальності за невиконання вимог дорожньої розмітки, у той час, як дорожні знаки вимагали іншої поведінки.

Узаконено також синю і помаранчеву розмітку. Дорожня розмітка син ... Читати далі »
Переглядів: 372 | Додав: pierre_cardin | Дата: 12.02.2013

Якщо в установлений строк підприємець не отримав відповідного повідомлення Державної пробірної служби, то він вважається внесеним до Реєстру через 10 днів.

Глава Держпідприємництва Михайло Бродський підтримав проект наказу Міністерства фінансів «Про затвердження Порядку обліку, створення та ведення реєстру суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням».

Передбачається, що зазначений реєстр буде вести Державна пробірна служба України. У проекті Порядку визначено:

- Вичерпний перелік суб'єктів господарювання, які вносяться до р ... Читати далі »
Переглядів: 332 | Додав: pierre_cardin | Дата: 11.02.2013

Мін'юст пропонує припиняти діяльність підприємців, які не мають найманих працівників, негайно після подачі заяви
Міністерство юстиції знову пропонує полегшити процедуру припинення діяльності підприємців, які не мають найманих працівників, та виносить на громадське обговорення проекти законів «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців, які не мають найманих працівників» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заявного принципу державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців, які не мають найманих працівників».

Законопроекти передбачають впровадження заявного принципу припинення такої діяльн ... Читати далі »
Переглядів: 339 | Додав: pierre_cardin | Дата: 08.02.2013

Стало можливим отримати відшкодування за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілим у ДТП.

Змінами, котрі набули чинності, встановлюється гарантований мінімальний розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю. Також врегульовується питання компенсації витрат на похорони і моральної шкоди.

Відтепер за кожний день лікування потерпілого у ДТП встановлено виплати в розмірі 1/30 мінімальної заробітної плати. Проте таку компенсацію можна отримувати не більше 120 днів. Крім цього встановлено розмір компенсації за моральну шкоду, який встановлюється у розмірі 5% страхових виплат, за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю, родичам загиблого – 12 мінімальних зарплат. ... Читати далі »

Переглядів: 301 | Додав: pierre_cardin | Дата: 05.02.2013

Кабінет Міністрів затвердив умови охорони небезпечних і цінних вантажів під час їх перевезення автомобільним транспортом, а також затвердив перелік таких вантажів. Про це сказано в постанові уряду №55 від 30 січня.

Відповідно до документа, охорона небезпечних і цінних вантажів здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, які мають ліцензію на здійснення охоронної діяльності, пункти централізованого спостереження, а також транспорт реагування. Охорона таких вантажів здійснюється з використанням транспорту реагування, автотранспорту, що має певний клас захисту, а також системи відстеження рухомих об’єктів з передачею сигналу тривожного оповіщення на пункт централізованого спостереження.

До небезпечних вантажів Кабмін відніс вантажі, визначені та ... Читати далі »
Переглядів: 266 | Додав: pierre_cardin | Дата: 01.02.2013

Пеня за несвоєчасне внесення плати за ЖК-послуги повинна була взиматься ще з 1 січня 2011 року, але на законодавчому рівні не визначено розмір такої пені та умов її нарахування та стягнення.

Стимулювати своєчасність розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги вирішили в уряді. Мінрегіон підготував законопроект, яким пропонується нараховувати пеню в розмірі 0,1% суми боргу за кожен день прострочення плати за ЖК-послуги, але не більше 100% суми боргу.

Нарахування пені запропоновано починати з дня, наступного за останнім днем ​​граничного строку внесення плати за комунальні послуги. Крайнім терміном платежу є 20 число місяця, наступного за розрахунковим. Такі зміни планується внести в ст.32 Закону «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно з положеннями Закону № 2795-VI, з 1 січня 2011 року за несвоєчасне внесення плати за ЖК-послуги (включаючи також газ і електричну енергію) повинна нараховуватися і стягуватися пеня. Але на ... Читати далі »
Переглядів: 267 | Додав: pierre_cardin | Дата: 31.01.2013

Міністерство інфраструктури інформує перевізників про термін дії французьких дозволів на міжнародні автомобільні перевезення на 2013 рік. Квота французьких дозволів на здійснення українськими автоперевізниками міжнародних вантажних перевезень на 2013 рік буде дійсною до кінця січня 2014 року.

Таку інформацію Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України підтвердили в Дирекції автомобільного транспорту Міністерства екології, тривалого розвитку та енергетики Франції.

vaap.org.ua
Переглядів: 251 | Додав: pierre_cardin | Дата: 30.01.2013

У зв’язку з поширенням у ЗМІ інформації щодо нібито «зменшення виплати стипендій студентам та самовільного підвищення керівництвом вищих навчальних закладів середнього балу успішності для отримання стипендій» МОНмолодьспорту повідомляє наступне.

Згідно з Законом України «Про освіту», стипендія студентам вищих навчальних закладів призначається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Порядок призначення і виплати стипендії, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882, передбачає, що мінімальний розмір середнього балу семестрового контролю для отримання студентом академічної стипендії складає 4,00 за п'ятибальною шкалою оцінювання.

Таким чином, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту не має повноважень змінювати норму, визначену рішенням Уряду, і ніколи не надавало жодних розпоряджень щодо цього. Не має таких повноважень і керівництво вищих навчальних закладів.

Окрім того, на сь ... Читати далі »
Переглядів: 285 | Додав: pierre_cardin | Дата: 30.01.2013

Положення ст. 173 ПК не зовсім відповідають принципам податкового законодавства і є несправедливими по відношенню до громадян України.

Ігор Мірошниченко вчора подав проект № 2123 про внесення змін до Податкового кодексу. Нардеп пропонує доповнити пункт 173.2 НК новим абзацом, згідно з яким дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та / або мотоцикла, і / або мопеда вартість якого нижче вартості за якою він придбаний платником податків, не підлягає оподаткуванню незалежно від кількості проданих таких об’єктів протягом одного звітного (податкового) року.

У нашій державі, як і в багатьох країнах світу спостерігається тенденція зниження вартості транспортних засобів після їх придбання і використання. За таких обставин український громадянин, який придбав автомобіль для власних потреб і деякий час їм покористувався, продавши його, отримає меншу суму коштів, ніж ... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: pierre_cardin | Дата: 30.01.2013

« 1 2 3 4 ... 56 57 »

Пошук

Календар

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829